Ensonhaber.com'a dön

Ağaoğlu, direkten dönen topları F.Bahçe maçına bağladı

Trabzonspor bu sezon 25 şutu direkten döndü. Başkan Ahmet Ağaoğlu bu durumu, Fenerbahçe maçında taraftarın söktüğü direklerin intikamı olarak yorumladı.

Ağaoğlu, direkten dönen topları F.Bahçe maçına bağladı
Yorum Yap

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bordo-mavili takımın bu sezon oynadığı maçlarda 25 şutunun direkten dönmesine ilginç bir yorum yaptı.

2016 yılında Trabzonspor'un Fenerbahçe'yi ağırladığı maç 4-0 sarı-lacivertli ekibin üstünlüğüyle sona ermiş, mücadeleye ise bordo-mavili taraftarların taşkınlıkları damga vurmuştu. Kale arkasında direkleri söken, sahaya yabancı maddeler atan Trabzonspor taraftarı ülke gündemine oturmuştu.

AĞAOĞLU: DİREKLERİN AHINI ALDIK

61 Saat'in haberine göre Ahmet Ağaoğlu, direklere takılmalarını Fenerbahçe maçında sökülen direklerin intikamı olarak niteledi.

Ağaoğlu şöyle konuştu: "Kale direklerinin intikamı diyorum ben bu duruma. O direği sökmeyeceklerdi. O kale direklerini söküp, parçalamayacaklardı. Direklerin ahını almayacaktık. Benim tahminim hiçbir ülkenin liginde hiçbir takımın bu kadar şutu direkten dönmemiştir. Belki de tüm zamanların birincisiyiz. İşin enteresan tarafı, antrenmanlarda şutlar pek direkten dönmüyor. Büyük çoğunluğu gol oluyor. Bu sene bayağı antrenman izledim. Hoşuma da gidiyor izlemek. Orada da toplar direkten dönüyor ama bizim maçlarda direklerden dönen toplarla oranladığınız zaman antrenman olmasına rağmen çok daha az sayıda. Bilmiyorum sebebini. O kadar kurban kestik ki mezbahada koyun kalmadı."

(Görüntüler beIN Sports'tan alınmıştır.)


YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)