Ensonhaber.com'a dön

Alex İstanbul'a geldi

Başkanlık seçimi öncesi Aziz Yıldırım'la Ali Koç arasında polemik konusu olan Fenerbahçe'nin Brezilyalı efsanesi Alex de Souza, İstanbul'a geldi.

Alex İstanbul'a geldi
Yorum Yap

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Alex de Souza tartışmaların gölgesinde İstanbul'a geldi. 2-3 Haziran'da yapılacak Fenerbahçe tarihinin en zorlu başkanlık seçimi öncesi Alex'in İstanbul'a gelecek olması Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasında söz düellosuna sebep olmuştu.

Brezilyalı yıldız dün akşam 23.00 sularına İstanbul Atatürk Havalimanı'na indi. Havalimanı çalışanları ile fotoğraf çektirdikten sonra ayrılan Alex de Souza, eşyalarını alarak konaklayacağı otele geçti. İstanbul'a gelen Alex de Souza, bir AVM'de sevenleriyle buluşacak. 

Alex De Souza İstanbul’da VİDEO

ALİ KOÇ İLE AZİZ YILDIRIM'IN ALEX TARTIŞMASI

Geçtiğimiz günlerde Alex'in Türkiye'ye gelmesiyle ilgili konuşan Aziz Yıldırım, "Fenerbahçe bölünüyor. Bölüyorlar farkında değil misiniz? Ali Koç'un buna kanması beni çok üzüyor. Alex, Türkiye'ye neden geliyor?" şeklinde konuşmuştu.

Yıldırım'ın bu sözlerine cevap veren Ali Koç ise şu şekilde  konuşmuştu; "Alex'in gidiş şekli çok çok yanlıştı. Benim içimde ukde kaldı. Alex de son dönemde kulübüne haksızlık etti. Alex sadece muhalefetin değil, bütün Fenerbahçe'nin Alex'idir. Alex, Fenerbahçe seçimlerine malzeme yapılmayacak bir efsane. Ben Alex'le karşılaşmak isterim, görüşürüm de ancak bunu sizler bilmezsiniz, ben bunu seçim malzemesi yapmam. Sanki böyle önemli bir maç öncesinde Alex'i ben getiriyorum gibi yansıtılmasına üzülüyorum."

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)