Ensonhaber.com'a dön

Ali Koç'tan futbolculara: Daha fazla üzmeyin

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, alınan kötü sonuçların ardından Samandıra'ya giderek Ersun Yanal ve futbolcularla görüştü. Koç, oyuncularından mağlubiyet almadan ligi tamamlamalarını istedi.

Ali Koç'tan futbolculara: Daha fazla üzmeyin
Yorum Yap

Fenerbahçe'de 1-0'lık Aytemiz Alanyaspor mağlubiyeti sonrası sular durulmuyor. Dünden bu yana soyunma odasında, yolda ve antrenmanda hareketli saatler yaşanıyor.

Teknik heyet hiç bir varlık gösteremeyen takımın bu halde olmasının nedenini ararken, futbolcuların gergin olması ve bazılarının birbirini suçlaması dikkatlerden kaçmıyor. Alınan başarısız sonucun yanı sıra sahadaki etkisiz oyun Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'u da harekete geçirdi.

BAŞKAN SAMANDIRA'DA YANAL VE FUTBOLCULARLA GÖRÜŞTÜ

Bugünkü çalışma sırasında Samandıra Can Bartu Tesisleri’ne giderek durum değerlendirmesi yapan Koç'un antrenman öncesi teknik direktör Ersun Yanal ve futbolcularla görüşme yaptığı belirtildi.

Ali Koç, alınan yenilgiden dolayı üzgün olduğunu, bu durumu sarı-lacivertli taraftarlara nasıl anlatacağını bilemediğini söylediği ifade edildi.

ALDIĞIMIZ MAĞLUBİYETLERİ NASIL AÇIKLAYACAĞIM

Yaşanan kötü sezonu çocuklara nasıl anlatacağını bilemediğini vurgulayan Ali Koç'un, "Aldığımız mağlubiyetlere en çok onlar üzülüyor ve bizim onları üzmeye hakkımız yok. Önümüzdeki 5 haftada oynanacak bütün maçları kazanmanızı istiyorum. En azından sezonu bu şekilde bitirelim. Bu taraftar üzülmeyi hak etmiyor. Sizlerden tek ricam sezonu mümkün olduğunca mutlu bitirip onları daha fazla üzmeyelim" dediği öğrenildi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)