Ensonhaber.com'a dön

Aykut Kocaman: Ben hainlik yapmadım

Ali Koç'un Aykut Kocaman'ın ekibinin dışarıya bilgi sızdırdığını açıklamasından sonra gözler Kocaman'a çevrildi. Tecrübeli hoca, "Sonunda hain de dediler" şeklinde konuştu.

Aykut Kocaman: Ben hainlik yapmadım
Yorum Yap

Ali Koç, geçtiğimiz günlerde FB TV'de, Aykut Kocaman'ın eski yardımcılarının dışarıya bilgi sızdırdığı ve bu yüzden kovulduklarını açıkladı.

"SONUNDA HAİN DE OLDUM"

Bu ifadelerin ardından Londra'da olan ve cumartesi günü bir açıklama yapması beklenen Kocaman, Sabah gazetesine konuştu.

Tüm analizleri teslim ettiğini söyleyen Kocaman şöyle konuştu: "Ekibimle mesleki gelişim için zaman zaman bilgi alışverişinde bulunuruz. Bunlar, istatistiki bilgiler ve tüm dünyada gelişen antrenman teknikleri üzerinedir. Hatta son Dünya Kupası sırasında takımlarla ilgili de bana data desteği verdiler. Ayrılırken, bir önceki sezonun takım ve futbolcularla ilgili tüm raporların yer aldığı bire bir çalışmamı gittim ellerimle Cocu'ya teslim ettim. Ayrıca Comolli'yle de ayrılığım öncesi görüştüm ve klasörlerce bilgi ve analiz bıraktım.

Zaten kendisi de daha sonra bu analizlerin çok değerli olduğunu açıklayıp teşekkür etti. Ben Fenerbahçe'nin gizli bilgilerini ne yapayım? Bugüne kadar birçok şeyle itham edildim... Bana bir hain demedikleri kalmıştı. Sonunda onu da dediler."


YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)