Ensonhaber.com'a dön

Aykut Kocaman'dan futbolculara: Guliyev gibi olun

Futbolcularıyla bir toplantı gerçekleştiren Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Ramil Guliyev'i kendilerine örnek almalarını istedi.

Aykut Kocaman'dan futbolculara: Guliyev gibi olun
Yorum Yap

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Göztepe maçı öncesi oyuncularıyla bir toplantı yaptı.

Kocaman, futbolcularına dünyanın en büyük spor kulübünde olduklarını hatırlattı, bunun bilincine göre hareket etmelerini istedi.

Deneyimli teknik adam özellikle yabancı futbolculara kulübün tüm branşlardaki başarılarından bahsetti.

GULİYEV'İ ÖRNEK GÖSTERDİ

Ardından tüm takıma hitaben yaptığı konuşmada şu çarpıcı ifadeleri kullandı; “Dünyanın en büyük spor kulübündesiniz. Bulunduğunuz kulübün dünyada bir eşi benzeri yok. Geçen sene basketbol takımı Avrupa şampiyon oldu. 2016 Rio’da olimpiyat madalyası kazandı bu takımın sporcusu. Yüzme, yelken, kürek, atletizm sayısız uluslararası başarılar ve şampiyonluklar var. Bunun son örneğini Ramil Guliyev bize yaşattı. En son Usain Bolt’un şampiyon olduğu kategoride dünyanın en iyisi oldu. Lütfen bunun bilincinde olun, ona göre hareket edin. Sizden de bu tip başarılar beklendiğini aklınızdan çıkarmayın. Hangi kulüpte forma giydiğinizi asla unutmayın.”

Ramil Guliyev altın madalya kazandı - İZLE

Teknik Direktör Aykut Kocaman ayrıca sezonun ilk maçıyla ilgili de beklentilerini aktardı.

Geride kalan süreçte oyuncuların çalışma azmi ve disiplinlinden memnun olduğunu belirten deneyimli hoca, takım olma yolunda sonuçların belirleyici olacağını ifade etti.

Oyun anlamında yaşanan değişimin çok önemli olduğunu vurgulayan Kocaman, lige galibiyetle başlamanın kendileri ve taraftar için büyük önem taşıdığının altını çizdi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)