Ensonhaber.com'a dön

Beşiktaş, Kagawa ve Adriano'yu takımda tutmaya çalışacak

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Abdullah Avcı, siyah-beyazlı takımla sözleşmesi sona eren Kagawa ve Adriano'nun takımda kalmasını istiyor.

| Haber Merkezi
Beşiktaş, Kagawa ve Adriano'yu takımda tutmaya çalışacak
Yorum Yap

Siyah-beyazlı yönetim, teknik direktör Abdullah Avcı'nın raporu doğrultusunda adımlar atmaya başladı.

MALİ KONUDA ANLAŞMA SAĞLANIRSA ADRİANO KALACAK

Avcı, yönetim kurulu ile yaptığı görüşmede sözleşmesi sona eren Adriano'nun takımda kalmasını istedi 34 yaşındaki sol bek kariyerine siyah beyazlılarda devam etmek istese de, mali konuda uzlaşma sağlanamadı.

Brezilyalı oyuncu, yıllık 2 milyon euro ücret isterken, siyah beyazlılar Adriano'ya 1.3 milyon euro önerdi. 34 yaşındaki oyuncu Beşiktaş'ın teklifini kabul etmesi durumunda, siyah beyazlılar ile 2 yıllık sözleşme imzalayacak.

ABDULLAH HOCA KAGAWA'YI DA İSTEDİ

Yönetim kurulu Shinji Kagawa konusunda da beklemeye geçti. Avcı'nın kalması yönünde rapor verdiği Japon futbolcu kariyerine İspanya'da devam etmek istiyor. Borussia Dortmund ile 1 yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen Almanya'ya veda etmeye hazırlanan Kagawa'nın geleceği önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

30 yaşındaki oyuncu İspanya'dan istediği teklifi almaması durumunda Beşiktaş ile masaya oturacak. Yapılacak görüşmede anlaşma sağlanması halinde, Kagawa bonservisi ile siyah beyazlılar takıma transfer olacak.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)