Ensonhaber.com'a dön

Beşiktaş'ta başkanlığa aday olan isimler

Beşiktaş'ta Serdal Adalı, Ahmet Nur Çebi, Hürser Tekinoktay ve İsmail Ünal topladıkları imzaları Divan Kurulu'na teslim etti. 4 aday başkanlık için yarışacak.

| Haber Merkezi
Beşiktaş'ta başkanlığa aday olan isimler
Yorum Yap

Beşiktaş'ta yaklaşan başkanlık seçimi öncesi adaylık başvurusu sona erdi.

Serdal Adalı, Hürser Tekinoktay, Ahmet Nur Çebi ve İsmail Ünal Divan Kurulu'na başvuran isimler oldu.

4 başkan adayının yarışacağı seçim 13 Ekim'de çoğunluk sağlanamaması durumunda ise 20 Ekim'de yapılacak.

ADALI: ADAYLARA BAŞARILAR DİLİYORUM

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Adalı, "Aday olacak tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. İnşallah camiamız için hayırlı olur" dedi.

ÇEBİ: CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN

Ahmet Nur Çebi ise şu ifadeleri kullandı: "Olağanüstü seçimli genel kurul kararı alındı. Kısa süre içerisinde hazırlanmaya gayret ettik. Çalışmalarımızı tamamladık. Bugün de Divan'a arz ettik. Camiamaız için hayırlı olsun. Epey bir adaylı seçim olacak. 3. aday ben oldum. Bu seçim süreci içerisinde adayların birbirlerine içerisinde nezakatli olmasını temenni ediyorum. Bu seçimi kazanana Beşiktaş Başkanı olarak hitap edeceğiz. Yüzüne bakamayacağımız söylemlerden kaçınmamaz lazım. Bu zor günlerde aday olarak çıkan tüm kişilere teşekkür ediyorum. Gerekli açıklamaları daha sonra kamuoyuna sunacağız. Hayırlı olsun teşekkür ediyorum."

ORMAN DÖNEMİ SONA ERDİ

Öte yandan aday çıkmaması ihtimalini düşünerek 250 adet imzayı hazırlayan Fikret Orman, seçime girmedi. Böylece siyah-beyazlı camiada Orman dönemi sona ermiş oldu.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)