Ensonhaber.com'a dön

Bilic: Selfie çektirmeyeceğiz mücadele edeceğiz

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Arsenal maçı öncesinde bir basın toplantısı düzenledi.

Bilic: Selfie çektirmeyeceğiz mücadele edeceğiz
Yorum Yap

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Arsenal maçı öncesinde basın toplantısı düzenledi.

İşte Bilic'in açıklamalarından satır başları;

"Arkamızdaki logo her şeyi anlatıyor. Bazen bir resim her şeyi anlatır. Bu da ona örnek.(Şampiyonlar Ligi logosu). Bu maça çok iyi hazırlandık. Çok iyi hazırlık dönemi geçirdik. Arsenal çok büyük bir takım. Onlara saygı duyuyoruz. Ama biz de bir takımız. Elimizden geleni yapacağız. Beşiktaş takımı, kulübü için sonuna kadar mücadele edeceğiz."

"Gökhan Töre tabii ki hazır değil ama onunla ilgili kararımızı yarın vereceğiz. Atiba ise bizim için çok önemli bir oyuncu. Takımdaki görevleri oldukça büyük. Onun şansı 50-50 durumda. Biz hazırlığımızı Atiba oynamayacak gibi yapıyoruz. Yarın bazı testlere girecek. Bunları geçme olasılığı oldukça yüksek. O zaman kadroya girebilir ama biz hazırlıklarımızı onsuz oynayacak şekilde yapıyoruz."

"WENGER'E KARŞI KAZANDIĞIM MAÇLAR..."

"Oyunculuk dönemimde ben Wenger'e karşı pek de şanssız değildim. Kazandığım maçlar da oldu. Everton döneminde ona karşı iyi sonuçlar almıştım. Daha önce görev aldığım takımlarda Arsenal'e karşı galibiyet almamış olmak bir şey ifade etmiyor."

"Tabii ki de hazırlar. İki gün önce Premier Lig'in ilk maçında oynadılar. Maçın son dakikasında kazanmış olabilirler ama bu hafta oynayan her takım zorlandı. Dünya Kupası'nda Almanya'da forma giyen isimlerin yokluğunda belki sıkıntı yaşayabilirler ama her açıdan hazır olacaklarına eminim. 18 yıllık bir teknik direktörle çalışıyorlar. Bu da onlar için önemli."

"BÖYLE RENCİDE EDECEĞİNİ SANMIYORUM"

"Arsene Wenger'i ben 15 yıldır tanıyorum. Kendisi tam bir rol modeldir. Hiçbir kulübü bu şekilde rencide edeceğini, böyle görüşler bildireceğine inanmıyorum."

"Biz kime karşı oynayacağımızı çok iyi biliyoruz. Karşımıza kimin çıkacağını çok iyi biliyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde uzun süre oynayan bir takım var karşımızda. Biz sportmen bir takımız. Sahaya çıkıp Arsenalli oyuncuların gönlünü yapmamızı beklemeyin. Oyuncularımız sahaya çıkıp Arsenalli oyuncularla selfie çektirmeyecek. Sahaya çıkıp ellerinden geleni yapacak. Buna emin olabilirsiniz."

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)