Ensonhaber.com'a dön

Caner haftalar sonra idmana çıktı

Başakşehir maçında hakeme küfür ettiği için 6 maç ceza alan Caner Erkin, o tarihten bu yana ilk defa antrenmanda takımla birlikte çalıştı.

Caner haftalar sonra idmana çıktı
Yorum Yap

Beşiktaş'ta hakeme küfür nedeniyle 26 Ekim'de PFDK'dan 6 maç ceza alan Caner Erkin, o günden beri idmanda yer almamış ve hakkında kadro dışı bırakıldığı iddiaları yer almıştı.

HAFTALAR SONRA İDMANDA

Bu gelişmelerin ardından Caner Erkin ilk kez bugün idmanda yer aldı.

Beşiktaş'ın TM. Akhisarspor'la oynayacağı maçın hazırlıkları için sahaya çıkan yıldız futbolcu takımla birlikte çalıştı.

UTANIYORUM

Tecrübeli sol bek, çalışma öncesi hocasıyla gerçekleştirdiği görüşmede üzüntüsünü dile getirdi.

29 yaşındaki oyuncu, bu tür olayların içinde bir daha asla olmayacağının altını çizerek; "Sahada kendimi tutamıyorum. Bu benim en büyük sorunum. Sakin kafa ile olaylan izledikten sonra çok üzülüyor, hatta utanıyorum. Takımdan ayrı kalmak beni çok zor durumda baktı. Böyle yapamam. Sizden tekrar özür diliyorum, bir daha bunlar olmayacak." ifadelerini kullandı.

Güneş, Caner'e bu sözlerine karşılık olarak sahada herkesin sinirli olabileceğini belirtip; "Ben de kendimi tutamadım ve ceza aldım (F.Bahçe maçı). Seni anlıyorum ama bu tür kötü görüntüler iyi değil. Her hareketimizle örnek olmalıyız. Şimdi çık ve kendini sahaya ver." dedi.


YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)