Ensonhaber.com'a dön

Semenya, Ronaldo'nun mekik rekorunu kırdı

Koronavirüs nedeniyle kendini eve kapatan Cristiano Ronaldo, karın kası egzersizinde rakiplerine sosyal medyadan meydan okumuştu. Dünyaca ünlü atlet Caster Semenya, rekoru 45 saniyede kırmayı başardı.

| Haber Merkezi
Semenya, Ronaldo'nun mekik rekorunu kırdı
Yorum Yap

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, koronavirüs salgını sebebiyle evlerinde kalan insanların spor yapmaları için bir video çekmiş ve karın kaslarını geliştirmek için yapılan 'ab crunch' hareketinde bütün dünyaya meydan okumuştu.

45 SANİYEDE 142 MEKİK

Ronaldo, meydan okuma videosunda 45 saniyede 142 'ab crunch' yapmıştı.

Instagram'ın en çok takipçili kullanıcısı olan Ronaldo'yu ise sürpriz bir isim geride bıraktı. Hem de 34 farkla.

2012 ve 2016'da kadınlar 800 metrede olimpiyat altın madalyası kazanan Güney Afrikalı atlet Caster Semenya, Ronaldo'nun meydan okumasında 45 saniyede 176 'ab crunch' yaparak Portekizli yıldıza fark attı.

Caster Semenya, Ronaldo'nun rekorunu kırdı - İZLE

45 SANİYEE 176 MEKİK

Rekorunu Instagram'dan Ronaldo'yu da ekleyerek paylaşan Semenya,

"Cristiano'ya bu daveti için teşekkür ederim. O bir canavar ve elinden gelenin en iyisini yaptı. Ben de 45 saniyede 176 yaptım. Pazar günü için çok kötü değil." sözlerini kullandı.

Cristiano Ronaldo, 45 saniyede 142 mekik çekti VİDEO

Hormon dengeleyici ilaçlar kullanan 29 yaşındaki Caster Semenya'nın, olimpiyat ve dünya şampiyonası dahil 200 metre üstündeki yarışmalara katılması yasaklandı.

Karara itiraz eden Semenya, 2021 yılına ertelenen 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda 200 metrede yarışmak için hazırlık yapıyor.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)