Ensonhaber.com'a dön

Chedjou: Ayrılmayı düşünmüyorum

Galatasaray'da kadroda düşünülmeyen isimlerin başında gelen Chedjou, sözleşmesi bitene kadar sarı-kırmızılı takımda kalacağını söyledi.

Yorum Yap

Chedjou: Ayrılmayı düşünmüyorum

Galatasaray'ın kadro dışı bıraktığı ve satışını gerçekleştirmek için talipleri beklediği  Aurelien Chedjou, sosyal medya üzerinden verdiği mesajla şu anda ayrılığı düşünmediğini söyledi.

SÖZLEŞMEM DEVAM EDİYOR

Bir Galatasaray taraftarının "Bizimle misin?'' sorusunu yanıtlayan Kamerunlu oyuncu, "Evet, Haziran ayına kadar sözleşmem devam ediyor" cevabını verdi.

Gözden çıkarılan ve sözleşmesinin feshi de gündemde olan Aurelien Chedjou için Fransa'dan Lyon, Lille ve Marsilya'nın girişimlerde bulunduğu kaydedililiyor.

KALAN PARASINI VERECEĞİZ

Galatasaray Sportif AŞ Yöneticisi Levent Nazifoğlu, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada; "Chedjou gönderilecek. Kadro dışı. Görüşmeler var. Para almadan kendisini vereceğiz. Kalan parasını vereceğiz. Kalsalardı gönderilenler maliyetleri iki katı olurdu. Temizliyoruz. Faydaları yok ve zarar veriyorlar. Chedjou da gittikten sonra bayağı açığımız olacak. FFP'de. Chedjou'nun ağır para cezası var. Alacaklı bile olabiliriz. Afrika kupasına gitmediği halde gitti havası yaratttı. Ciddiyetsizdi" sözlerini kullanmıştı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)