Ensonhaber.com'a dön

Devre arasında gerginlik

Derbi maçın devre arasında Aziz Yıldırım ile Beşiktaş yöneticisi Sinan Vardar aarasında tartışma yaşandı.

Devre arasında gerginlik
Yorum Yap

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanan derbi maçın devre arasında protokol tribününde Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Vardar arasında bir tartışma yaşandığı öğrenildi.

Yıldırım ile Vardar arasındaki tartışma büyümeden engellenirken, bazı kişilerin de sözlü olarak Yıldırım ile atışmalarda bulunduğu bildirildi.

Sinan Vardar, devre arasında başkan Aziz Yıldırım'a ''Hoşgeldiniz'' demek istediğini, ancak farklı bir tepkiyle karşılaştığını, bu nedenle de küçük bir tartışma yaşandığını söyledi.

Bu sırada, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal ile Beşiktaş Kongre Üyesi İsmail Cevahir arasında da tartışma yaşandığı kaydedildi.

15 dakika süren olaylar Sinan Vardar-Aziz Yıldırım gerginliği ile başladı ve Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'ın yumruklanmasıyla zirveye çıktı.

Olaylar şöyle gelişti:

Devre arasında protokolde Aziz Yıldırım'a Beşiktaş yöneticisi Sinan Vardar, "Sayın başkan hoşgeldiniz" diyerek elini uzattı. Yıldırım, Vardar'ın elini iterek, "Sen kimsin ki elini sıkacağım. Sözlerine dikkat et. Hafta içi sallıyorsun. Senden hesap soracağım" diye çıkıştı. Vardar, "Ayıp ediyorsun. Bu davranışlar sana yakışmıyor. Neyin hesabını soruyorsun" diye şiddetle yanıt verdi. Salondakiler Vardar'ı uzaklaştırdı. Vardar'ı göremeyen Yıldırım bir sehpanın üzerine çıkıp, "Sen görürsün, hesap soracağım" deyince Beşiktaş üyesi İsmail Cevahir, "Ayıp değil mi? Başkan burada olay çıkarıyorsun, yakışıyor mu sana" diyerek olaya müdahele etti. Yıldırım, "Konuşma be sen kimsin!" diye cevap verirken salona giren Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, "Ayıp olmuyor mu? Fenerbahçe Başkanı'na böyle davranılır mı?" diye lafa girdi. Bunun üzerine Cevahir, Ünal'a, "Sen olayı bilmeden ne konuşuyorsun? Fener'in yalakalığını yapıyorsun" dedi. Bunun üzerine Ünal, "Sen benim muhatabım değilsin" diye çıkışınca Cevahir, Ünal'a yumruk attı. Ünal polise gidip, "Bu adamdan şikayetçiyim hemen gözaltına alınsın" deyince Cevahir, Ünal'a "Sen kimsin, beni göz altına aldıracaksın" dedi. Ünal ikinci yarı stadı terketti.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)