Ensonhaber.com'a dön

12 Dev Adam Avrupa’ya hazırlanıyor

Avrupa Şampiyonası finallerinde mücadele edecek A Milli Erkek Basketbol Takımı, hazırlıklarını İstanbul’da sürdürüyor.

Yorum Yap
Polonya’da 7-20 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 36. Avrupa Şampiyonası finallerinde mücadele edecek ay-yıldızlı ekip, sabah idmanından sonra bu akşam da yaklaşık 2 saat süren antrenman yaptı.

Efes Pilsen Kulübü’nün Merter’deki tesislerinde, başantrenör Bogdan Tanjeviç yönetiminde çalışan milliler, antrenmana pas ve şut çalışmasıyla başladı ve daha sonra kondisyoner Ozan Şirikçi yönetiminde egzersizler yaptı. İdmanın ikinci bölümünde ise kadroda bulunan oyuncular siyah, beyaz ve kırmızı renkli 3 farklı takıma ayrılarak, taktik çalışması gerçekleştirdi.

Oyuncuların antrenmanda hırslı olmaları dikkati çekerken, Barış Hersek’in, Fatih Solak ile girdiği ikili mücadele sonrasında alt dudağı patladı. Antrenmanı yarıda bırakan genç oyuncu, International Hospital’a götürülürken, dudağına 4 dikiş atıldı. Herhangi bir sorunu bulunmayan oyuncunun yarınki antrenmana katılacağı bildirildi.

’’12 Dev Adam’’, yarın sabah Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı kondisyon ve atletizm antrenmanıyla hazırlıklarını sürdürecek.

AA

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)