Ensonhaber.com'a dön

Yattara bomba gibi dönüyor

Trabzonspor’da Ibrahima Yattara sahalara bomba gibi dönmeye hazırlanıyor.

Yorum Yap
Trabzonspor Sportif Direktörü Ünal Karaman, alınan kötü sonuçların ardından yaşanan kritik süreci en kısa zamanda atlatacaklarını söyledi. Bu arada bordo - mavili takımın Gineli oyuncusu Ibrahima Yattara ise sahalara bomba gibi dönmeye hazırlanıyor.
Trabzonspor’da üst üste alınan kötü sonuçların ardından yaşanılan gerginlikler unutulmaya çalışılıyor.

Dün Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’yla bir araya gelen Teknik Direktör Hugo Broos’un, takımına olan güvenini vurguladığı ve yönetimden bu konuda tam destek aldığı öğrenildi.

Bordo - mavili takımda Sportif Direktör Ünal Karaman ise alınan olumsuz sonuçların herkes gibi kendilerini de çok üzdüğünü belirterek, "Suçlu aramak yerine sorunları çözmeye çalışıyoruz. Bu kötü sonuçların ardından girdiğimiz kritik süreci en iyi şekilde atlatacağız. Bunun için tüm camianın ciddi anlamda desteğine ihtiyacımız var. Milli maç arasını en iyi şekilde değerlendirip lige çok farklı bir Trabzonspor olarak gireceğimize inanıyorum" dedi.

Karaman, transferde bundan sonra Trabzonspor olarak hiçbir şekilde taviz veren taraf olmayacaklarını da söyledi.

YATTARA FUTBOLU ÖZLEDİ

Trabzonspor’da uzun bir sakatlık döneminin ardından takımla birlikte çalışmalara başlayan Gineli futbolcu Ibrahima Yattara ise sahalara bomba gibi dönmeye hazırlanıyor.

Sakatlık döneminde çalışmalarını hiç aksatmayan Yattara, antrenmanlardaki istekli haliyle de eski günlere döneceğinin sinyalini veriyor.

Yattara, futbolu çok özlediğini belirterek, "Takımımın bu kötü dönemden kurtulması için elimden geleni yapacağım. Öncelikle çok çalışıp formayı kapmam gerekiyor. Ondan sonra ise herkese özlenen Yattara’yı izleteceğim" dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)