Ensonhaber.com'a dön

Ergin Ataman sosyal medya hesaplarını kapattı

Anadolu Efes başantrenörü Ergin Ataman Fenerbahçe Beko mücadelesinin ardından yaptığı açıklamada sosyal medya hesaplarını kapttığını dile getirdi.

Yorum Yap

Ergin Ataman sosyal medya hesaplarını kapattı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play-off final serisinin dördüncü maçında Fenerbahçe Beko, Anadolu Efes'i konuk ederken sarı-lacivertli taraftarlar önceki karşılaşmalarda olduğu gibi rakip takımın başantrenörü Ergin Ataman'a tepki gösterdi.

Serinin ikinci ve üçüncü maçlarına kulaklıkla çıkan Ataman, dördüncü mücadale öncesinde de salona kulaklık takarak çıktı. Ataman'ın salona gelişiyle Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nu dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, "Ergin Ataman küfür etsene" şeklinde tezahüratta bulundu.

Sarı-lacivertliler, Ataman'ı isminin anons edilmesi sırasında da yuhaladı. Ataşehir'deki ilk maçta olduğu gibi Anadolu Efes teknik heyet ve yedek oyuncularının bulunduğu bölümün arkasındaki tribünde polisler yer aldı.

Bu arada Ergin Ataman, serideki dördüncü maçın ardından flaş bir karar aldı ve sosyal medya hesaplarını kapattı. Karşılaşma sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Ergin Ataman, "Bütün sosyal medya hesaplarımı kapattım. Bundan sonra kafam daha rahat. Kimse bana ulaşamayacak. Twitter ve Instagram hesabım artık kapalı." dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)