Ensonhaber.com'a dön

Fatih Terim'den eleştiri yapanlara sitem

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim maç sonu yaptığı açıklamada ülkemdeki insanların bir kısmı diyerek sitemde bulundu.

Fatih Terim'den eleştiri yapanlara sitem
Yorum Yap

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Çek Cumhuriyeti maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Terim yaptığı açıklamada şunları söyledi;

"EN AZINDAN BİR KISMI SEVİNMİŞTİR"

"Oyuncularımı tebrik ediyorum. İyi bir galibiyet oldu. Ümit ediyorum bu skor bize yeter. Herkesin özlediği, istediği bize yakışan buydu. Ümit ederim bu güzel mücadelenin sonucu bize tur geçmeye yeter. Ne olursa olsun ülkedeki her insan Milli Takımı'yla gurur duymuştur. En azından bir kısmı."

"EN ÖNEMLİ ŞEYİMİZ YÜREĞİMİZ"

"Çok güzel. Turnuva başından beri ben bunu işaret ediyorum. Konvoy halinde Nice'te geziyorsanız bu milli takıma borçlusunuz. Turnuvalarda olmak zorundayız. En büyük netice orada olmaktır. Avrupa'nın yabancıların bizim daha doğrusu herkes Türk bayraklarıyla Nice'te dolaşıyor. Bunun keyfini sürün demiştim. Ama bazen olmuyor. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Böyle bir dönüş olması gerekiyordu. Bizim en önemli şeyimiz bizim buraya kattığımız yüreğimiz ve coşkumuz. Bu olduğunda tadına doyum olmuyor."

"OYUNCULARIMI KUTLUYORUM"

"2-0'a çok konsantre olmuştuk. 3, 4'ü bulup turu garantileyebilirdik. Önceki maçlar ve kamuyoundaki baskı oyuncularımı kaybedebilir miyiz korkusunu yaşattı. Ama kayıpsız 2-0'da çok önemli. Bu kadar şeyin altından kalkmak kolay değildi. Oyuncularımı bir daha kutluyorum. İnşallah ilk 2 maçtaki gibi oynamayız. Hırvatistan da İspanya'yı yendi. Söylemiştik demeyeceğim ama buradaki seviyeler bunlar."

Fatih Terim'den eleştiri yapanlara sitem VİDEO

Çek Cumhuriyeti 0 - 2 Türkiye Geniş Maç Özeti VİDEO

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)