Ensonhaber.com'a dön

Fatih Terim'den maç sonu açıklama

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Ziraat Türkiye Kupası zaferinin ardından açıklamalarda bulundu. Terim "Galatasaray hiçbir zaman haketmediği bir şeyi almadı" dedi.

Fatih Terim'den maç sonu açıklama
Yorum Yap

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Ziraat Türkiye Kupası final maçında elde edilen zaferinin ardından açıklamalarda bulundu.

Terim maçın içinde ve sonunda yaşanan gerilime ilişkin değerlendirmelerde bulunurken, Galatasaray'ın bu kupayı hakederek aldığını belirtti.

"POZİSYONLAR TEMİZ"

Fatih Terim maç içerisinde yaşanan gerilim için Akhisarsporlu oyuncuları işaret ederek "Olayı öyle bir kıvama getirmeye çalıştılar ki, herkes bunu bahane olarak göstermeye başladı. Analizci arkadaşlarıma sordum, pozisyonların temiz olduğunu söylediler. Diğerlerinin yapmak istediği de buydu. Galatasaray bunlardan uzak yoluna bakacaktır." dedi.

"HAKETMEDİĞİMİZ BİR ŞEYİ ALMADIK"

Terim pozisyonların nizami olduğunu vurgulayarak Galatasaray'ın kupayı hakettiğini beilrtti.

Teknik Direktr "Galatasaray'ın hiçbir şeye ihtiyacı olmadı ve bunu da istemedi. Galatasaray hiçbir zaman hak etmediği bir şeyi almadı. Başkaları bağırır, çağırır, bu da bizi ilgilendirmez. Önce kupanın keyfini bir sürelim. Herkes bizim niyetimizi biliyor, seyircimizin önünde bu hafta iki kupa almak istediğimizi ifade ettik. Kolay değil bu, elimizden geleni yapacağız. Oyuncular bugün Florya'da yatmak istedi, sabah idmandan sonra bırakmamızı talep etti. Güzel bir şey bu, demek ki konsantre durumdalar." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)