Ensonhaber.com'a dön

Floyd Mayweather: 200 milyon dolar kazanacağım

Khabib Nurmagomedov'un meydan okumasını kabul eden Floyd Mayweather'e göre, önemli olan kazanıp kazanmamak değil, para.

Floyd Mayweather: 200 milyon dolar kazanacağım
Yorum Yap

İrlandalı Connor McGregor'u kafes dövüşü olarak da bilinen UFC maçında yenerek şampiyonluk unvanını koruyan Khabib Nurmagomedov, Floyd Mayweather'e meydan okumuştu.

200 MİLYON DOLAR BEKLİYOR

Khabib'in meydan okumasını kabul eden Floyd, şimdiden kazanacağı paranın hesabını yapıyor. Mayweather, 2019 yılında gerçekleşmesi beklenen dövüş öncesi kazanmak ya da kaybetmeyi değil, ne kadar para kazanacağının daha önemli olduğunu ifade etti.

Floyd, McGregor'u nakavt etti - İZLE

Teklifi kabul ettikten sonra dövüşü organize etmek isteyen medya kuruluşlarına, "Çek defterlerinizi çıkarın. Las Vegas'ı tekrar harika yapalım" diyen ABD'li boksör, kafasındaki rakamı da açıkladı.

Mayweather, "Ben her zaman kendimin patronu oldum. Khabib'le yapacağımız dövüşün nasıl biteceğini bilemem. Ancak sonunda bir şeyler başaracağız. 110 milyon ile 200 milyon dolar arasında bir paranın garanti olacağını düşünüyorum. Ayrıca bir amacım da hem Khabib hem de daha önce yendiğim McGregor'la 2019’da karşılaşmak" ifadelerini kullandı.

Khabib-McGregor kafes dövüşü - İZLE

50-0'lık yenilmezlik unvanı bulunan 41 yaşındaki boksör, McGregor'la olan maçından 150 milyon dolar, rakibi ise 100 milyon dolar kazanmıştı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)