Ensonhaber.com'a dön

Galatasaray'da Mario Lemina belirsizliği

Kasımpaşa maçında 30 dakikanın sonunda karnını tutarak kulübeye gelen Lemina'nın eski sakatlığı akıllara geldi. Bunun üzerine sağlık heyeti oyuncunun 'karnı ağrıdı' açıklamasında bulundu.

Yorum Yap

1 sezon için Southampton'dan kiralanan Mario Lemina'nın ilk maçında sadece 30 dakika sahada kalabilmesi camiayı da endişelendirdi.

Karın kaslarındaki gerilme nedeniyle geçtiğimiz sezon 4 ay forma giyemeyen Gabonlu oyuncunun sakatlığının nüksetme ihtimali herkesi korkuttu. İlk kez Beşiktaş'ın gündemine gelen oyuncu için Abdullah Avcı'ya verilen raporlar transferin de önüne geçmişti.

"MAYISTAN BERİ NEREDE OLDUĞU BİLİNMİYOR"

Avcı'ya verilen bilgide, "Mayıs ayından beri nerede olduğu bilinmiyor. Kamp yapmadı. Fiziksel durumu soru işareti" ifadeleri yer alırken Galatasaray risk alıp transferi bitirdi.

Sarı-kırmızılılar ile sezon başı hazırlık kampı geçirmeyen oyuncu Kasımpaşa maçının 30. dakikasında karnını tutarak kenara gelirken sakatlık kabusu da hortladı.

Ancak midesinin bulandığının ortaya çıkması teknik heyet ve sağlık kurulunu sevindirdi. Takımın izinli olduğu günlerde bile Florya'ya gelen Lemina'nın hedefi ise bir an önce eski formuna ulaşmak. Şu anda 90 dakika sahada kalmanın çok uzağında olan Gabonlu orta saha, sürekli çalışıyor.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)