Ensonhaber.com'a dön

İzlanda'nın hocası: Yaşanan olayları görevlilere sorun

İzlanda Milli Takımı Teknik Direktörü Erik Hamren, yaşanan olaylarla ilgili gelen bir soruya, "Bu konuda konuşmak istemiyorum. Başka soru var mı?" diyerek cevap verdi.

Yorum Yap

İzlanda'nın hocası: Yaşanan olayları görevlilere sorun

İzlanda Milli Takımı Teknik Direktörü Erik Hamrén ve takım kaptan Aaron Gunnarson, Laugardalsvöllur Stadyumu'nda basın toplantısı düzenledi.

Erik Hamren'in açıklamaları şöyle:

"6 puanla devam ediyoruz. Türkiye ile bu hafta 2 önemli maç oynamış olacak. Arnavutluk'u yendik. Türkiye'ye saygımız var. Bu maçtan 3 puan bekliyoruz. Umarım böyle olur. Bugün idmandan önce sakatlarımıza baktık, idmandan sonra durumlarını değerlendireceğiz. Bazı oyuncularımızın adalelerinde zorlanma var."

Havalimanında A Milli Futbol Takımımızın maruz kaldığı kötü muameleyle ilgili soruya ise Hamren, "Bu soruları o konuyla sorumlu olan insanlara sormanızı tavsiye ederim. Ben bu konu ile ilgili görevli değilim" dedi.

'Türk milli takımına büyük saygı duyuyoruz' diyerek sözlerini sürdüren Hamren, "Güçlü bir takım oluşturmuşlar. 3 maçı da kazandı bu takım. Hiç gol yememişler 8 gol atmışlar. Bu kalitedir. Heyecan verici bir maç olacak. Türkiye Arnavutluk'u yendi. Arnavutluk iyi bir takım. Sonra da Fransa'yı yendi. Bizim için iyi bir sınav olacak bu maç" ifadelerini kullandı.

İzlanda Teknik Direktörü Erik Hamren'in basın toplantısındaki Türk gazeteciler havaalanında yaşanan skandalla ilgili soru sordu. Hamren, "Bu konuda konuşmak istemiyorum. Başka soru var mı?" şeklinde yanıt verince Türk medya mensuplarından başka soru yöneltilmedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)