Ensonhaber.com'a dön

Karabükspor Tudor'un yerini doldurdu

Tudor'un Galatasaray'ın başına geçmesinin ardından hoca arayışlarına başlayan Karabükspor yönetimi, Zoran Barisic ile anlaşmaya vardı.

Yorum Yap

Karabükspor Tudor'un yerini doldurdu

Tudor’un tartışmalı bir şekilde Galatasaray’ı tercih etmesinin ardından Süper Lig temsilcisi Kardemir Karabükspor’da teknik direktör arayışları son buldu.

PRENSİPTE ANLAŞILDI

4 yabancı isim üzerinde yoğunlaşan kulüp yönetimi, tüm görüşmelerin ardından 46 yaşındaki Avusturyalı Teknik Direktör Zoran Barisic ile 1,5 yıllığına prensipte anlaşmaya vardı.

Daha önce Rapid Wien U-19, Rapid Wien II ve Rapid Wien A takımlarını çalıştıran Barisic, bu takımların başında toplamda 213 maça çıkarak, ortalama yüzde 50,7 oranında galibiyet başarısı sağladı.

Bugün Antalya’ya geçerek, akşam saatlerinde Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut ile bir araya gelecek olan Basiric'in, yapılacak son görüşme sonrası resmi imzayı atması bekleniyor.

Barisic, ayrıca cumartesi günü Antalyaspor maçını tribünden izleyeceği de öğrenildi. Öte yandan Avusturya spor basınında Basiric'in Karabükspor ile anlaşma yaptığına yönelik haberlere de yer verildi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)