Ensonhaber.com'a dön

League of Legends Türkiye finali biletleri satışta

League of Legends Şampiyonluk Ligi’nin zirvesini belirleyecek olan 2017 Türkiye Büyük Finali'nin biletleri satışa çıktı.

Yorum Yap

League of Legends Türkiye finali biletleri satışta

Türkiye’nin en büyük espor etkinliği olan League of Legends Türkiye Büyük Finali 19 Ağustos Cumartesi günü Ülker Sports Arena’da gerçekleştirilecek. League of Legends ve espor tutkunlarının heyecanla beklediği etkinliğin ilk grup biletleri Biletix üzerinden satışa sunuldu.

BİLET FİYATLARI 30 VE 40 TL

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da kısa sürede tükenmesi beklenen etkinliğin biletleri 19 Temmuz ve 31 Temmuz olmak üzere iki grup halinde satışa sunulacak. İzleyicilerin sahne görüş açısına göre iki farklı kategoride tercih edebileceği biletlerin fiyatları birinci kategori için 40 TL, ikinci kategori için 30 TL olarak belirlendi.

ŞAMPİYON TAKIM ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK

Lig aşaması, çeyrek final ve yarı final aşamalarının ardından finale yükselen en iyi iki takımın mücadele edeceği dev etkinlikte beş maç üzerinden gerçekleşecek final karşılaşmasından zaferle ayrılan ekip, TBF 2017 Şampiyonu unvanıyla ülkemizi Dünya Şampiyonası’nda temsil etme hakkı kazanacak.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)