Ensonhaber.com'a dön

Lider olamayan Roy Hodgson Eleştiriliyor

Grubun son maçında Slovakya ile berabere kalan İngiltere, grubu ikinci sırada tamamlayınca Roy Hodgson Eleştiri oklarını üzerine çekti.

Yorum Yap

Lider olamayan Roy Hodgson Eleştiriliyor

İngiltere Menajeri Roy Hodgson, grup liderliği için büyük önem taşıyan maçta Slovakya karşısına takımında 6 değişiklik birden yaparak çıktı. İngiltere maç boyunca üstün olsa da karşılaşma golsüz berabere sonuçlandı.

2. OLDULAR

Galler’in Rusya'yı 3-0 yenmesiyle İngiltere grupta 2. sırada kaldı. Bu da İngiltere'nin 2. turda Portekiz, Macaristan, İzlanda ve Avusturya’nın bulunduğu F Grubu'nun ikincisi ile karşılaşacağı anlamına geliyor.

İNGİLİZ BASINI ELEŞTİRDİ

İngiliz basını, Hodgson'ın neden böyle bir kumar oynamaya ihtiyaç duyduğunu anlayabilmiş değil. Deneyimli menajer ise takımda yaptığı değişikliklere karşın çok üstün oynadıklarını ve 3 puanı hakettiklerini söyledi.

TEK EKSİĞİMİZ GOL

Grup ikincisi olmalarının kendisini korkutmadığını dile getiren Hodgson, "Bizden daha güçlü bir takımla karşılaşacağımızı kim söylüyor? Bu şekilde oynamaya devam edersek, kimseden çekinmemize gerek yok. 3 maçtır rakiplerimizden çok üstünüz. Tek eksiğimiz gol. Eminim ki grupta atamadığımız gollerin faturasını ödeyecek bir rakip karşımıza çıkacak" dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)