Ensonhaber.com'a dön

Lucescu: Cengiz ve Hakan gol atmalı

Bosna Hersek beraberliği sonrası takımı beğendiğini söyleyen Lucescu, Rusya maçında kazanmak için sahada olacaklarını söyledi.

Lucescu: Cengiz ve Hakan gol atmalı
Yorum Yap

Soçi'de oynanacak Rusya maçında sahaya kazanmak için çıkacaklarını söyleyen Lucescu, "Cenk'in mental olarak hazır olması gerekir." dedi.

HÜCUM HATTINA MESAJ

Rusya ile oynayacakları maç öncesi, Bosna Hersek ile oynadıkları maçın kendilerine çok önemli yardımı olduğunu belirterek, "Gücümüzü bilerek gidiyoruz. İlk maçta iyi oynadık. Oyununda hakimiydik. Ne Yazık ki gol atamadık. Cengiz ve Hakan'dan gol atmalarını bekliyorum. Serdar Aziz'den gol atmasını beklemiyorum. O geride oynuyor. Önde kim oynarsa oynasın onlardan öldürücü vuruşları bekliyorum." ifadelerini kullandı.

Lucescu: Cengiz ve Hakan'dan gol bekliyorum VİDEO

"EN GENÇ EKİPLERDEN BİRİYİZ"

Cenk Tosun'un kaçırdığı fırsatlara da değinen tecrübeli hoca, "Mental olarak Cenk'in hazır olması gerekir. Bugün kaçırdığı gol, kaçırmadığı gollerden biriydi. Biz Soçi'ye kazanmak için gidiyoruz. Ben ekibimden mutluyum. Her maçtan diğerine daha güvenli oynuyoruz. Avrupa'nın en genç ekiplerinden biriyiz ama her maç üzerine koyarak devam ediyoruz" şeklinde konuştu.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)