Ensonhaber.com'a dön

Mancini: İtalya'dan ayrılmayacağım

Koronavirüs salgınının en çok etkilediği ülkelerden olan İtalya'nın son durumu hakkında konuşan Roberto Mancini, ülkesinden ayrılmayacağını vurguladı.

| Haber Merkezi
Yorum Yap

İtalya Milli Takım Teknik Direktörü Roberto Mancini, koronavirüs salgını nedeniyle ülkesindeki son durum hakkında konuşurken, yakın arkadaşının ölüm haberini aldığını açıkladı.

"ÇOCUKLUK ARKADAŞIM ÖLDÜ"

Roberto Mancini, "Jesi'de yaşayan ailem şu an iyi ama onlar için endişeliyim. Kız kardeşim telefon etti ve çocukluk arkadaşımın koronavirüsten dolayı öldüğünü söyledi. Beraber çocukken futbol oynardık, güzel günlerimiz olmuştu. Jesi'de bir yardım kuruluşunda çalışmıştı, iyi bir insandı" şeklinde konuştu.

"KİMSE BU CEHENNEME HAZIR DEĞİLDİ"

Son durumla ilgili konuşan Mancini, "Bergamo'dan tabutlarla çıkan askeri araçların konvoyu insanın boğazına bir yumruk gibi oturuyor. İnsanların yeterince yoğum bakım ünitesi olmadığı için ölmesi inanılmaz saçma bir şey. Kimse yer yüzündeki bu cehenneme hazır değildi" dedi.

"İTALYA'DAN AYRILMAYACAĞIM,BENİM MEZARIM BURADA"

55 yaşındaki teknik adam "Sağlık görevlilerimiz kahramanca bir iş yapıyor ve onlara sonsuz inancım var. Bu yüzden İtalya'dan ayrılmayı düşünmüyorum. Benim mezarım İtalya'da" diye konuştu.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)