Ensonhaber.com'a dön

Mayweather, Khabib Nurmagomedov'la dövüşecek

Emekli boksör Floyd Mayweather, UFC hafif sıklet unvan maçında Conor McGregor'ı yenerek şampiyonluk kemerini koruyan Khabib Nurmagomedov'un meydan okumasını kabul etti.

Mayweather, Khabib Nurmagomedov'la dövüşecek
Yorum Yap

İrlandalı Connor McGregor’u kafes dövüşü olarak da bilinen UFC maçında yenerek şampiyonluk unvanını koruyan Khabib Nurmagomedov'un Floyd Mayweather'a yönelik sözleri yankı buldu.

Floyd, McGregor'u nakavt etti - İZLE

ÇEK DEFTERLERİNİZİ HAZIRLAYIN

41 yaşındaki Amerikalı Floyd Mayweather, Nurmagomedov'un, "Haydi Floyd, şimdi biz dövüşmeliyiz. 50-0’a karşı 27-0. Hiç kaybetmeyen iki adam, neden olmasın? Çünkü ormanda sadece bir kral vardır.” şeklindeki meydan okumasına kendine özgü yanıt verdi.

Khabib-Conor McGregor kafes dövüşü - İZLE

Connor McGregor galibiyetinin ardından 50-0’lık yenilmezlik unvanına sahip olarak kariyerine nokta koyan Mayweather, instagram hesabından dövüşeceğini duyurdu ve, "Çek defterlerinizi çıkarın. Las Vegas’ı tekrar harika yapalım.” ifadelerini kullandı.

Tüm zamanların en iyi boksörlerinden biri olarak kabul edilen Mayweather, Ağustos 2017’de McGregor’u yendikten sonra herhangi bir maça çıkmadı ancak Manny Pacquiao ile bu yıl karşılaşmak üzere emeklilikten geri dönebileceğini açıklamıştı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)