Ensonhaber.com'a dön

Merve Terim'den TFF'ye taziye tepkisi

Fatih Terim'ın kızı Merve Terim, TFF'nin yayınladığı taziye mesajına tepki gösterdi. Terim, "Şunu yapacak kadar alçalabileceğinizi düşünemedik" dedi.

Merve Terim'den TFF'ye taziye tepkisi
Yorum Yap

Türkiye Futbol Federasyonu’nun, hayatını kaybeden Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in babası Talat Terim’e yaptığı kısa başsağlığı mesajına tepkiler çığ gibi büyüyor.

Özellikle sarı-kırmızılı taraftarların sosyal medyadan, TFF’nin daha önce yaptığı başsağlığı mesajlarını örnek göstererek Talat Terim için paylaşılan başsağlığı mesajını eleştirirken, konu hakkında bir açıklama da Fatih Terim’in kızı Merve Terim Çetin’den geldi.

BU KADAR ALÇALABİLECEĞİNİZİ DÜŞÜNEMEDİK

Merve Terim, sosyal medya hesabından TFF’ye ‘Yazıklar olsun’ derken mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bu kurumu yönetmeyi beceremediğiniz zaten hepimiz tarafından aşikar, ancak size emek vermiş,nice başarılar kazandırmış, her şeyin ötesinde acılı bir evlat için şunu yapacak kadar 'alçalabileceğinizi' düşünemedik. Acının 'kimliği' olmaz, size yazıklar olsun! Bu vesileyle bu süreçte yanımızda olan arayan, soran ve üzüntümüzü bizimle paylaşan herkese sonsuz sevgilerimi iletiyor ve yürekten teşekkür ediyorum. Nurlar içinde yat Tonton dedem, seni çok özleyeceğim.”

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)