Ensonhaber.com'a dön

Samandıra'da yaşananlar F.Bahçe'yi etkiliyor

Fenerbahçe'nin başarısız sonuçlar almasındaki en büyük etkenlerden biri de Samandıra'da oluşan huzursuz ortam.

Samandıra'da yaşananlar F.Bahçe'yi etkiliyor
Yorum Yap

Fenerbahçe'de hedef tahtasında Cocu var ancak Samandıra'dan sızan bilgiler, sahadaki kopuk görüntünün, isyandan uzak halin, kavga etmeyen takımın altında yatan sebeplerin farklı şeylerde olduğunu ortaya koyuyor.

DİRAR VE AATIF'A YAPILANLAR TAKIMI ETKİLEDİ

Habertürk'ün haberine göre Samandıra'da keyif kaçıran birlik ortamının oluşmasına engel olan, Fenerbahçe'yi bir takım yapmaktan alıkoyan gelişmeler.

1- Dirar ve Soldado için gelen teklifler Fenerbahçe tarafından kabul edildi anca oyuncular ayrılmadı. Sezon başında forma şansı bulan hatta 11'de bile başlayan bu futbolcular yaşanan olayların ardından ilk 18'e dahi alınmadı. Bu iki oyuncu ciddi şekilde bunalım yaşarken bu durumu gören diğer takım arkadaşları da futbolculara gösterilen bu tavırdan rahatsız oldular. Her ne kadar profesyonel bir iş yapılıyor olsa da tamamen ticari bir bakış açısıyla ortaya konulan bu tavır, takımın ciddi bir kesimini rahatsız etti.

2- Samandıra'da anahtarın tamamen Comolli'ye teslim edilmesinin ardından doğal bir değişim süreci başladı. Fakat bu değişim süreci esnasında göreve gelen bazı isimlerin ortaya koyduğu tavır, personelinden futbolcusuna herkesi rahatsız etti. Bu değişimle birlikte Comolli'nin dışında göreve gelen bazı yeni isimlerin "Ben ne dersem o olacak", "Sen buna karışamazsın", "Burada benim sözüm dinlenecek" minvalindeki üslupları, Samandıra'da huzursuzluk yarattı.

PERSONELE KARŞI TUTUM HUZURU BOZDU

3- Fenerbahçe tesislerinde personeline karşı alınan bazı kararlar da tüm Samandıra'da üzüntüyle karşılandı. Kulüp içerisindeki görevlendirmelerde yapılan değişimlerden bazıları tüm Samandıra'da ortamın tadını bozdu. Üstelik bu durumun üç beş kişiyle sınırlı olmayacağı ve neredeyse tüm Samandıra personelini kapsayacağı dedikodusu kulaktan kulağa yayıldı.

4- Cocu her ne kadar sezona büyük bir heyecanla girse de transfer döneminde yaşanan gelişmeler moralini oldukça bozdu. İlk defa 10. maçında sahaya aynı 11 ile çıkabilen Cocu özellikle bazı transferlerden dolayı hiç memnun değil. Bu duruma rağmen her ne kadar yansıtmadan işini yapmaya çalışsa da transfer dönemi sonrası takımın mental açıdan ciddi bir kopukluk yaşaması, Cocu'nun motivasyonunu oldukça etkiledi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)