Ensonhaber.com'a dön

Şenol Güneş futbolcularıyla toplantı yaptı: Rövanşı alın

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, oyuncuları ile yaptığı toplantıda "Galibiyet serisini 5'e çıkarmanızı istiyorum."Sizden bu maçın rövanşını istiyorum.90 dakika boyunca durmak yok" dedi.

Şenol Güneş futbolcularıyla toplantı yaptı: Rövanşı alın
Yorum Yap

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, futbolcularını Sivasspor maçına motive ediyor.

BU MUTLULUĞU BOZMAYIN

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sivasspor maçı öncesi futbolcularıyla bir toplantı yaptı. Tecrübeli hoca son haftalardaki çıkışlarının devam etmesini isteyerek, "Galibiyet serisini 5'e çıkarmanızı istiyorum. Her şey çok güzel gidiyor. Bu mutluluğu bozmayın. Sivas'tan galibiyetle dönmelisiniz" dedi.

ERKEN GOL BULMALIYIZ

Ligin ilk yarısında Sivasspor'a mağlup olduklarını hatırlatan Şenol Güneş, "Sizden bu maçın rövanşını istiyorum. Her şeyinizi ortaya koymalısınız. 90 dakika boyunca durmak yok" diye konuştu.

Sivasspor'un ligin etkili ekiplerinden biri olduğuna dikkat çeken Güneş, "Onlara karşı ilk dakikalarda bulacağımız erken bir gol bizim moralimiz açısından da önemli" dedi.

KAYIPLARINI BEKLEYECEĞİZ

Ligde kalan maçlarda her şeyin olabileceğine dikkat çeken Şenol Güneş, "Biz kalan maçlarımızı kazanarak rakiplerimizin kayıplarını bekleyeceğiz" ifadesini kullandı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)