Ensonhaber.com'a dön

Şenol Güneş: Lyon başkanı olayı körüklüyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, rövanş maçına Türk taraftarların alınmamasını söyleyen Lyon başkanına cevap verdi.

Şenol Güneş: Lyon başkanı olayı körüklüyor
Yorum Yap

Lyon Başkanı Jean-Michel Aulas, maç öncesi yaşanan olaylardan Türk taraftarları sorumlu tuttu.

UEFA GEREKENİ YAPMALI

Aulas, ''İstanbul'daki rövanşın seyircisiz oynanması adaletli olur. İstanbul'daki rövanş için endişe duyuyoruz. Futbolcuların sağlığı adına endişe duyuyoruz. UEFA gerekeni yapmalı. UEFA bu duruma dahil olmalı. Rövanş için gerekenleri yapmalı. Görünen o ki Beşiktaş yönetimi, maça girme hakkı olmayan kişilere bilet sattı. Bugün tribünde çok fazla insan yaralandı. Çok sayıda Beşiktaş taraftarı biletleri olmamasına rağmen içeri girdiler.'' dedi.

Şenol Güneş: Lyon başkanı olayı körüklüyor - İZLE

ŞENOL GÜNEŞ'TEN CEVAP: BİZDE ÖYLE İNSAN YOK

Şenol Güneş ise, "Hakeme de, onların antrenörüne de söyledim, beraber çıkalım sahaya dedim. Başkan öyle diyorsa yanlışı körüklüyor. Biri bir şey atmışsa, atanı da yanlış bulurum. Provokasyon yapıp attıranı da yanlış bulurum. Lyon'un Roma maçını da izledim, kornerlerde yabancı madde atıldı. Bizim stadımızda bunlar olmadı, İstanbul'da öyle insan yok. Ev sahibi onlar, bileti alan onlar. Kornerde atılanlar var, oyuncu kendini yere atsa, iş bitti. Daha yapıcı olmak lazım." şeklinde konuştu.


YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)