Ensonhaber.com'a dön

Sneijder'den ayrılık açıklaması

Yaklaşık 4 aydır parasını alamayan Sneijder, "Kendinizi zorlamayın. Nasılsa herkes parasını alacak" diyerek yönetimi rahatlattı.

Sneijder'den ayrılık açıklaması
Yorum Yap

Wesley Sneijder Galatasaray'dan ayrılacağı yönünde çıkan haberlere ateş püskürdü. 

Jan Olde Riekerink'in ardından göreve gelen teknik direktör İgor Tudor'la bir türlü yıldızı barışmayan Wesley Sneijder, Galatasaray'dan ayrılmak için kulis yaptığı yönündeki iddialara tepki gösterdi.

ÖN KAPIDAN GİRDİM ARKA KAPIDAN ÇIKMAM

Hollandalı futbolcunun, "Galatasaray'a severek, isteyerek, büyük başarılar yaşamak için geldim. Çok önemli başarılara da imza attık. Kulübümü çok seviyorum. Formasını giymekten gurur duyduğum kulübümden asla kötü ayrılamam. 1 yıl daha sözleşmem var. Sonuna kadar kalmak istiyorum. Galatasaray'ın menfaatine bir şeyler olur da, kulüp de bunu onaylarsa durumu ancak o zaman gözden geçirebilirim. Ön kapısından girdiğim Galatasaray'ın arka kapısından çıkmam" dediği öğrenildi.

NASILSA HERKES PARASINI ALIR

Bu arada Sneijder'in de 3-4 aydır kulüpten parasını alamayan isimler arasında olduğu ortaya çıktı.

Wesley Sneijder'in, yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Finansal sıkıntıları biliyorum. Kendinizi zorlamayın. Nasılsa herkes parasını alacak. Daha öncelikli işleri halledin" diyerek, alacaklarıyla ilgili sorun çıkarmayacağı yönünde kulübe garanti verdiği belirlendi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)