Ensonhaber.com'a dön

Taraftardan Burak Yılmaz'a destek

Trabzonspor yönetiminden alacaklarını temin edemeyen Burak Yılmaz, kulübünü TFF'ye şikayet etmişti. Tecrübeli futbolcuya bordo-mavili taraftarlardan destek geldi.

Taraftardan Burak Yılmaz'a destek
Yorum Yap

Trabzonspor ile Burak Yılmaz arasında yaşanan olaylara taraftarlar da dahil oldu.

Bordo-mavili taraftarlar takımın idmanına giderek Burak Yılmaz lehinde tezahürat yaptı.

BURAK TFF'YE ŞİKAYET ETMİŞTİ

Trabzonspor geçtiğimiz sezon başında Burak Yılmaz'ı Çin'den transfer etmişti. Bordo-mavili ekiple iyi bir sezon geçiren tecrübeli futbolcu, bu sezon alacaklarını temin edemediği için kulübünü TFF'ye şikayet etti.

TARAFTARLAR OLAYLARA DAHİL OLDU

Trabzonspor yönetimi ise Burak Yılmaz'ın bu hamlesine resmi sitesinden açıklama yaparak cevap verdi.

Bordo-mavili kulüp ile Burak Yılmaz arasında yaşanan gerginlik sonrası, taraftarlar tecrübeli futbolcuya destek olmaktan yana tavır aldı.

Taraftardan Burak Yılmaz'a destek VİDEO

TESİSLERE GİTTİLER

Trabzonspor'a gönül veren bir grup taraftar, bugün yapılan idmana gitti ve Burak Yılmaz lehine tezahürat yaparak golcü futbolcuya destek verdi.

BURAK'IN KAPTANLIĞI ALINDI

Öte yandan Trabzonspor yönetimi, Burak Yılmaz'dan takım kaptanlığının alındığını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, ''Bu akşam gerçekleşen haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızda Trabzonspor Kaptanının hem futbolcu arkadaşlarına, hem de yeni nesil genç Trabzonsporlulara örnek olması gerektiğinden hareketle, profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'dan kaptanlık görevinin alınmasına oy birliğiyle karar verilmiştir” dedi.

“Ayrıca, oyuncularımızın gerek yazılı ve görsel yayın organları gerekse sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamalarda daha dikkatli davranmaları hususunda gerekli uyarılar yapılmıştır” diyen Kafkas, “Bu doğrultuda profesyonel futbolcularımızın açıklamalarında disiplin ihlali gerektiren durumlar olması halinde, yönetmelikler gereği cezai yaptırımların uygulanacağının altını bir kez daha çizmek isterim” diye konuştu.

Trabzonspor: Burak'ın şikayetlerini anlayamıyoruz


YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)