Ensonhaber.com'a dön

TFF, tartışma yaratan fotoğrafı sitesine koymadı

Ali Koç, TFF Başkanı Nihat Özdemir'e üzerinde "En Fazla Şampiyon Olan Takım Fenerbahçe" yazılı bir tablo hediye etmişti. Federasyon, tablonun yer aldığı fotoğrafı sitesine koymadı.

| Haber Merkezi
TFF, tartışma yaratan fotoğrafı sitesine koymadı
Yorum Yap

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu dün TFF'nin Riva tesislerini ziyaret etti. Koç'un TFF Başkanı Nihat Özdemir'e hediyesi çok konuşuldu.

TFF'NİN SİTESİNDE KULLANILMADI

Fenerbahçe'nin son dönemde yeniden gündeme getirdiği 1959 sezonu öncesi şampiyonluklara gönderme yapan Ali Koç, TFF'yi ziyaretinde Nihat Özdemir'e "En Fazla Şampiyon Olan Takım Fenerbahaçe" yazılı dergi küpürünün çerçeveletilmiş halini hediye etti.

(TFF'nin resmi sitesinde yer vermediği fotoğraf)

Sarı-lacivertli takımın resmi sitesinde yer alan haberde Ali Koç ile Nihat Özdemir'in beraber çekildikleri ve büyük tartışmalara neden olan fotoğraf yer alırken, TFF'nin resmi sitesinde bu kare kullanılmadı.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi sitesinde ziyarete dair bir haber yer aldı. Haberin içeriğinde birçok fotoğraf kullanılırken, Ali Koç ile Nihat Özdemir'in, Koç'un hediyesiyle birlikte çekilmiş fotoğrafı kullanılmadı.

TFF'nin bu fotoğrafı, sosyal medyada büyük tepkilere neden olduğu gerekçesiyle bilinçli olarak kullanmadığı ifade ediliyor.

Fenerbahçe, TFF'yi ziyaret etti

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)