Ensonhaber.com'a dön

Trabzonspor'da Halilhodzic ile Malouda birbirine girdi

Trabzonspor hocası Vahid Halilhodzic ile Florent Malouda arasında bir süredir devam eden gerinlik kavgaya dönüştü.

Trabzonspor'da Halilhodzic ile Malouda birbirine girdi
Yorum Yap

Trabzonspor'da Halilhodzic ile Malouda birbirine girdi

TrabzonAjans'ın haberine göre, göreve geldiği ilk günden bu yana Malouda'nın satılmasından yana tavır koyan ancak Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun ısrarıyla bu oyuncuyu Avusturya kampına götüren Halilhodzic, bir türlü Fransız futbolcunun performansından memnun kalmadı.

HALİLHODZİC İLE MALOUDA BİRBİRİNE GİRDİ

Rostov maçı öncesi ikilii önceki gün henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı tartıştı. Sözlü olarak başlayan tartışma büyüyerek fiili müdahaleye kadar gitti.

Kavga sırasında Malouda'nın giydiği t-shirtün yırtıldığı iddia edildi. Araya girenlerin ayırdığı kavgadan sonra Trabzonspor'un dün yapacağı antrenmanların ikisi de basına kapatıldı.

Halilhodzic, Malouda'yı bu antrenmanlara almayarak kadro dışı bıraktı. Tesislere sivil gelen Malouda, ayrılmak istediğini bildirdi. Boşnak teknik adam ise net bir dille oyuncunun satılması yönündeki talebini yineledi.

"AYRILMAK İSTEYEN ŞİMDİ GİTSİN"

Bu arada futbolcularıyla da bir toplantı yapan Halilhodzic, kendilerini sert dille uyardı. Hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayacağını dile getiren Vahid Halilhodzic, kendileriyle birlikte olmak istemeyen oyuncunun kim olursa olsun gitmesini istedi.

Boşnak Teknik Direktör'ün tavrı futbolcular arasında da soğuk duş etkisi yaptı. Yönetimin son kavga olayını nasıl değerlendireceği ise merakla beklenmeye başladı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)