Ensonhaber.com'a dön

Tudor'dan Selçuk İnan'a: Sana güveniyorum

Igor Tudor, Galatasaray'ın en çok eleştirilen ismi Selçuk İnan'la görüştü. Hırvat teknik adam tecrübeli futbolcuya güvendiğini söyledi.

Tudor'dan Selçuk İnan'a: Sana güveniyorum
Yorum Yap

Antalyaspor maçında sergilediği performans ve Muslera’nın verdiği kaptanlık bandını takması nedeniyle eleştirilen Selçuk İnan dün teknik direktör Igor Tudor ile sürpriz bir görüşme gerçekleştirdi.

Transfer sezonu boyunca takımdan gönderileceği iddia edilen tecrübeli oyuncunun taraftarların tepkileri ve sosyal medyadaki yorumlar nedeniyle moral bozukluğu yaşayınca harekete geçen Tudor antrenman öncesinde tecrübeli oyuncusunu yanına çağırarak kısa bir görüşme gerçekleştirdi.

SANA İNANIYOR VE GÜVENİYORUM

Tudor, Selçuk İnan'a moral verirken tecrübeli futbolcusuna yapılan eleştiriler ve tepkilere karşı kulaklarını tıkamasını istedi.

Hırvat teknik adam, Selçuk’tan sadece takıma ve futboluna odaklanmasını isteyerek şunları söyledi: "Sezon boyunca senden yararlanacağım, bunu böyle bil. Tecrübelerine çok ihtiyacım var. Asla moralini bozma. Bazen bazı şeyleri duymamak, kulak asmamak gerekir. Sen futboluna, takıma konsantre ol. Sana inanıyor ve güveniyorum. Performansını da yükseltmeni istiyorum."

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)