Ensonhaber.com'a dön

Duran toptan turladık

Lille teknik direktörünü Rudi Garcia, duran topları daha önce çalıştıklarını ve böyle bir golle turu atladıklarını söyledi.

Yorum Yap

UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanş maçında Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Fransa'nın Lille takımının teknik direktörü Rudi Garcia, daha önce çalıştıkları gibi, duran toptan attıkları golle tur atladıklarını söyledi.

İKİ HATA YAPTIK
Garcia, maçtan sonra yaptığı basın toplantısında, yedikleri golde iki hata birden yaptıklarını belirterek, ''Yediğimiz golde Emre'yi boş bıraktık ve çok erken çıkarak Güiza'nın kalecinin önünde kalıp, görüş alanına daraltmasını sağladık, ancak maçın 90 dakika olduğunu unutmadık'' dedi.

VOLKAN ÇOK İYİYDİ
Yedikleri golden sonra, Fenerbahçe'nin geriye yaslandığını kaydeden Rudi Garcia, ''1-0 dan sonra pozisyon bulmaya başladık. Çok iyi bir takıma karşı oynadık. Volkan Demirel iyi bir performans sergilemeseydi, belki daha rahat gol bulabilirdik. Duran toplara çok çalışmıştık. Duran toptan bulduğumuz golle de tur atladık'' diye konuştu.

ATMOSFER MÜKEMMELDİ
Garcia, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda çok güzel bir atmosferde oynadıklarını belirterek, sarı-lacivertli taraftarların yarattığı atmosferden övgüyle söz etti.
        
Rudi Garcia, 3. turda Liverpool gibi Avrupa'nın en büyük takımlarından birine karşı oynayacak olmalarının, kendileri için çok güzel olacağını kaydetti. Fransız bir gazetecinin, golü atan Rami'nin Fransa Milli Takımı'na seçildiğini hatırlatması üzerine Garcia, ''Rami, milli takıma seçildiği için çok memnunum. Attığı golle bize turu getirdi'' dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)