Ensonhaber.com'a dön

F.Bahçe ve G.Saray hak etmişti

Mahmut Özgener, ’’Dünkü maçları izlediğimizde her iki takımız da aslında bir üst tura çıkmayı hak etmişti’’ dedi.

Yorum Yap

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mahmut Özgener, ''Dünkü maçları izlediğimizde her iki takımız da aslında bir üst tura çıkmayı hak etmişti'' dedi. Özgener, İzmir'de Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi'nde kalp nakli yapılan gazeteci Çağatay Çağlar'ı ziyaret ettikten sonra gazetecilerin sorusu üzerine, dün Galatasaray ve Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'nden çok talihsiz şekilde elenmesinin herkesi üzdüğünü belirterek, şunları kaydetti:
''İlk 16'ya takımımızın kalmaması futbolumuz açısından, ülke puanları açısından üzücü. Ama tabi ki en üzücü yanı hak etmedikler şekilde elenmeleri. Dünkü maçları izlediğimizde her iki takımız da aslında bir üst tura çıkmayı hak etmişti. Ama futbol bu. Futbolda her zaman hak ettiğinizin, oynadığınızın karşılığını alamıyorsunuz. Gönül, takımlarımızın Avrupa Kupalarında daha iyi yerlerde olmasını isterdi. Artık seneye inşallah.''

Özgener, bir gazetecinin hakemler üzerine soru sormak istemesi üzerine ''Hakem filan konuşacak yerde değiliz'' diye cevap verdi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)