Ensonhaber.com'a dön

Umut Galatasaray'ı icraya verdi

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra Kayserispor'a transfer olan Umut Bulut, alacakları için sarı-kırmızılı ekibi icraya verdi.

Yorum Yap

Umut Galatasaray'ı icraya verdi

Galatasaray'ın sezon başında Kayserispor'a verdiği Umut Bulut, ödenmeyen transfer alacakları için Sarı-kırmızılı kulübü icraya verdi.

'1 MİLYON EURO'

Galatasaray'ın elden çıkarmak için uğraştığı Umut Bulut, sezon başında Anadolu ekibine transfer olmuş ve bu sezonki alacaklarının da yarısından vazgeçmişti. Ancak Umut Bulut'un geçtiğimiz sezondan kalan 1 milyon Euro tutarındaki alacağını Galatasaray uzun süre ödemedi.

Umut Bulut, 3 kez özel ricalarla Galatasaray'dan alacağını istedi. Her seferinde de senet verilerek ikna edildi. Ancak senetlerin karşılıksız çıkması üzerine Umut Bulut çareyi Galatasaray'ı icraya vermekte buldu. mızılı kulübe gelen icra uyarısı sonrasında ise yöneticiler şaşkına döndü.

'ACISI AZALSIN DİYE SÖZLEŞME UZATTIK'

Galatasaray yönetimi ise Umut Bulut'un bu dönemde yaptığı bu tavrı unutmayacaklarını deklare ederken, "Biz babası şehit olduğu için ona yardımcı olduk, acısı azalsın diye sözleşmesini uzattık. Galatasaray'ı icraya vermesi hepimizi şaşkına uğrattı" yorumunu yaptı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)