Ensonhaber.com'a dön

Bolu antrenörü Şener'i kızdırdı

F.Bahçe'nin Boluspor'a 6-2 yenildiği maçta ev sahibi ekibin yardımcı antrenörü "Artık atak yapmayın, pas yapın" deyince Şener Özbayraklı adeta çılgına döndü.

Bolu antrenörü Şener'i kızdırdı
Yorum Yap

Boluspor'un Fenerbahçe'yi 6-2 yendiği maçta, ev sahibi ekibin yardım antrenörü Osman Bilik'in oyuncusu Sefa'ya "Daha fazla atak yapmayın, pas yapın" sözleri olay oldu.

Fenerbahçeli Şener ile Boluspor'un yardımcı antrenörü Osman Bilik arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. Bilik'in üzerine yürüyen Şener'i takım arkadaşları sakinleştirdi.

BOLUSPOR BAŞKANI: "MAÇ SONUCU ETKİLEMİŞ OLABİLİR"

Maç sonunda olay ile ilgili açıklamalarda bulunan  Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı olayın büyütülmemesi gerektiğini söyledi.

Başkan Çarıkçı, "Şener ile yardımcı antrenör arasında ufak bir tartışma yaşandı. Aralarında ufak bir problem yaşandı. Maçtan sonra bu işin uzamaması lazım. Boluspor ve Fenerbahçe dost kulüptür. Bunların futbol içerinde kalması lazım. Çok bir problem yok. Her maçta olabilir. Bu maçın stresidir. Maçın sonucu da belki etkilemiş olabilir. Önemli olan maçın güzel bitmesi." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)